خرید آسان، سریع و راحت از محصولات سایت : 2236117-0910
خرید آسان، سریع و راحت از محصولات سایت : 2236117-0910

ترفندهای ساخت کلوزت روم حرفه ای 2024

ترفندهای ساخت کلوزت روم حرفه ای 2024

کلوزت روم یا واکینگ کلوزت، اتاقی است که برای نگهداری انواع لباس، کیف، کفش و اکسسوری های پوشیدنی طراحی می شود. وجود این اتاق به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به درستی وسایل خود را از هم جدا کرده و با نظم و انضباط بیشتری آن‌ها را درون کمد و کشوها قرار دهند. واکینگ کلوزت باعث می شود تا افراد خانه بتوانند به راحتی به لباس ها، کیف و کفش های خود دسترسی داشته باشند. وجود این اتاق ها باعث می شود تا ساختمان مدرن تر به نظر آید. در واقع در دنیای معماری و دکوراسیون داخلی، کلوزت روم یک شیوه اصولی برای تامین فضایی راحت و قابل دسترس است. از همین رو، از این اتاق ها در منازل مسکونی و حتی تجاری و اداری نیز کمک می گیرند تا دسترسی افراد به لباس ها و ملزومات پوشیدنی راحت تر انجام شود.

تاثیر اتاق کمدی بر برقراری نظم و انضباط در خانه

نکات مهمی که در طراحی و ساخت کلوزت روم به کار می روند

طراحی کلوزت روم دارای نکات مهمی است که می توانند در اجرای موفق این بخش از ساختمان نقش داشته باشند. مسلما اتاق کمدی تنها مکانی برای پوشیدن لباس و قرار دادن البسه نیست. برای اینکه این فضا به نحو شایسته ای طراحی شود، نیاز است به نکات ریز و درشت بسیاری توجه شود. این نکات می توانند در زمینه نورپردازی کمد و تامین روشنایی باشند یا پروفیل هایی که برای ساخت کمد و کشوها به کار می روند. حتی اکسسوری هایی که برای کمد در نظر گرفته می شوند نیز می توانند در بهبود این فضاها نقش داشته باشند. در ادامه به توضیح هر یک از این نکات مهم می پردازیم.

کارهایی که کلوزت روم شما را خاص تر می کند

برای طراحی کلوزت روم می توان از المان های خاصی کمک گرفت و از آنها در جهت بهبود فضا استفاده کرد. انتخاب بهترین شیوه نورپردازی، انتخاب درب پروفیل شیشه ای از جمله کارهایی هستند که می توان برای کلوزت واکینگ انجام داد. استفاده از نورپردازی،اکسسوری های مدرن کمدی و رگال های نوری داخل کمد،درب های دکوفیکس از جمله مواردی هستند که می توان با کمک آنها این فضا را خاص، زیبا و مدرن جلوه داد. در ادامه هر یک از این نکات به صورت مستقل توضیح داده می شوند.

تاثیر نورپردازی بر کلوزت روم

نورپردازی کمد دیواری یا کلوزت روم از دیگر اقداماتی است که برای زیباتر شدن و بهبود کلوزت واکینگ انجام می شود. نورپردازی را می توان حتی در داخل کمد، کشوها و روی رگال ها نیز انجام داد. این نورپردازی باعث می شود تا ضمن جلوه دادن به محیط، لوازم به خوبی دیده شوند. ضمن اینکه لامپ هایی که در زمینه نورپردازی در کلوزت واکینگ نصب می شوند، کاملا بی خطر بوده و از خود گرمای زیادی تولید نمی کنند.این چراغ ها از نوع ال ایی دی بوده و گاه به صورت هوشمند نیز طراحی می شوند. به این صورت که کاربر پس از باز کردن درب چه به صورت ریلی و چه به صورت لولایی یا حتی کشو، چراغ به طور خودکار روشن و پس از بستن درب خاموش می شود. این ویژگی به دلیل نصب سنسور درب می باشد که در این نوع طراحی ها در نظر گرفته می شوند.گاها به جای سنسور درب کمد از سنسور حرکتی استفاده می شود که به محض ورود شخص، چراغ ها به صورت خودکار روشن می شوند.

تاثیر نورپردازی بر کلوزت روم

خوب است بدانید، تمامی تجهیزات نورپردازی که در اتاق کمدی به کار می روند به صورت توکار و روکار قابلیت نصب دارند. چراغ خطی توکار را می توان در شیارهایی که در بدنه کمد به وجود می آیند، کار گذاشت. این چراغ ها قبل از مونتاژ کمد و نصب آن باید کار گذاشته شوند. چراغ های روکار نیز با استفاده از پیچ به بدنه کمد یا کشو ثابت می شوند. این لامپ ها را می توان به کمک حسگر حرکتی و تاچ نیز کنترل کرد که با حرکت دست یا لمس حسگر فعال می شوند. این موضوع کمک می کند تا برق زیادی هدر نرود. سنسور روشنایی کمد یا سنسور کمد دیواری دو عنصر کارآمد و مفید در اتاق کمدی هستند که تاثیر بسزایی در مدرن نشان دادن محیط دارند.

درب پروفیل شیشه ای را جدی بگیرید!

پروفیل درب شیشه ای یکی دیگر از لوازمی است که باید در اتاق کمدی مورد توجه قرار گیرد. این محصول پرطرفدار، بیشتر در ساختار درب های کمد و کابینت شیشه ای و به عنوان قاب درب های شیشه ای به کار گرفته می شود. استفاده از این درب ها خانه شما را به سبک مدرن نزدیک می کند. خوشبختانه درب های شیشه ای پروفیلی از تنوع طرح بسیاری نیز برخوردار است که دست شما را برای انتخاب مناسب ترین نوع پروفیل باز نگه می دارد. استفاده از پروفیل درب های شیشه ای در کلوزت واکینگ نمای بس جذاب و خیره کننده به فضا خواهد داد. یکی از پروفیل های محبوبی که این روزها در بازارهای داخلی بسیار طرفدار پیدا کرده است، پروفیل شیشه ای مدل فریم لس می باشد که به کمک آن می توانید نمایی تماما شیشه را به عنوان درب کمد ها داشته باشید.

استفاده از پروفیل شیشه ای درب دکوفیکس در کلوزت روم باعث نگهداشتن درب شده و یک نوع قاب محکم و با استقامت بالا می باشد. این نوع خاص از پروفیل را می توان در اندازه های گوناگون تهیه کرد. طرح های گوناگون و رنگ های جذابی که این پروفیل دارد، باعث شده است تا در صدر پرفروش ترین های تجهیزات و یراق آلات ساختمانی قرار گیرد.

درب پروفیل شیشه ای از مهم ترین ارکان کلوزت روم مدرن

از اکسسوری، بهره کامل را ببرید!

استفاده از رگال این روزها به عنوان یک اکسسوری جذاب در اتاق کمدی متداول شده است. همچنین میز اتو توکار و رگال چراغ دار کمد نیز از جزء اکسسوری کمد دیواری به شمار می روند. این لوازم جانبی که از طرح ها و مدل های جذابی برخوردار هستند، اتاق کمدی شما را به مولفه های سبک مدرن نزدیک می کنند. ضمن اینکه استفاده از آنها دارای مزایایی است که از جمله آنها می توان به استفاده آسان و راحت از وسایل داخل کمد اشاره کرد. در کنار این اکسسوری ها شما می توانید از انواع اکسسوری های ریلی کمد با عنوان جعبه جواهرات ،جا کمربندی، محل نگهداری کیف و کفش، سبدهای حصیری که به صورت ریلی طراحی شده اند، نیز بهره ببرید. رگال شلوار، جا کراواتی و غیره ضمن نظم دهی موثر به فضای درونی کمدها و کشوها به عنوان یک اکسسوری زیبا در این زمینه یاد می شوند.

رگال چراغ دار داخل کمد یکی از اکسسوری های جذاب است که در اتاق کمدی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یک نوع رگال لباس است که دارای چراغ ال ایی دی می باشد. این رگال به صورت بیضی طراحی شده و نحوه عملکرد آن به این صورت است که با باز شدن درب، حسگر نوری عمل کرده و لامپ رگال به صورت خودکار روشن می شود. پس از بسته شدن درب، این چراغ پس از چند ثانیه به صورت خودکار خاموش می گردد.

ایده های اکسسوری کمدی جدید برای داشتن کلوزتی جذاب

فضاسازی کلوزت به کمک درب های ریلی

کلوزت روم را می توان با کمک درب ریلی کمد دیواری نیز فضاسازی کرد. خوب است بدانید، هر درب جهت ریلی شدن به ریل و قرقره و دیگر ملزومات نیاز دارد. شما می توانید تمامی این ملزومات را از وب سایت های فروشگاهی ایما یراق تهیه نمایید. درب های ریلی برای باز شدن نیازی به فضای عرضی زیادی ندارند و در طول ریل درب ها باز و بسته می شوند.کارشناسانی که در این وب سایت مشغول به فعالیت هستند درباره هر یک از انواع ریل و قرقره حضورتان اطلاعات با ارزشی را ارائه خواهند داد. این مشاوره در هنگام خرید، باعث می شود تا شما در مدت زمان کمی مناسب ترین تجهیزات ویژه برای ریلی کردن درب کشویی کمدی را خریداری نمایید.

کلوزت روم با درب ریلی

درب های ریلی که از مجموعه ای از ریل ها و قرقره ساخته می شوند در اندازه های متنوعی در دسترس هستند. تنها کافی است اندازه و وزن درب ها را در اختیار کارشناسان فروش بگذارید تا مناسب ترین نوع ریل و قرقره را تقدیم تان کنند. آرام بند نیز از دیگر ملزوماتی است که در سیستم درب کشویی کمد مورد استفاده قرار می گیرد. آرام بند باعث می شود تا درب به آرامی بسته شده و با سرعت زیاد به بدنه کمد برخورد نداشته باشد. درب هایی را می توان با کمک ریل و قرقره کشویی کرد که وزن شان از هشتاد کیلوگرم بیشتر نباشد. وقتی از این نوع درب ها استفاده می کنید، فضای کلوزت واکینگ شلوغ و نامرتب جلوه نخواهد کرد. توجه داشته باشید که باز ماندن درب کمدها از عوامل شلوغ به نظر رسیدن فضا هستند. از این سیستم می توان برای ریلی کردن کمد های دو درب و سه درب درب نیز استفاده کرد.

در طراحی کلوزت روم به چه نکاتی باید توجه شود؟

در طراحی کلوزت روم می توان نکاتی را پیاده کرد که باعث کاهش هزینه های ساخت این فضا می شوند. چنانچه فضای کمی برای اتاق کمدی در نظر گرفته اید، می توانید به اندازه هایی که در ادامه می آید توجه داشته باشید. کوچکترین فضایی که برای کلوزت واکینگ در نظر می گیرند، فضایی با طول و عرض یک و نیم متر است. عمق این اتاق می تواند شصت سانتی متر در نظر گرفته شود. برای عوض کردن لباس باید حداقل نود سانتی متر فضا در اختیار داشته باشید.

از همین رو، کمترین فضایی که معماران داخلی برای کلوزت روم پیشنهاد می دهند، طول و عرض یک و نیم متری می باشد. این مقدار برای طراحی اتاق های یک طرفه پیشنهاد می شود. در اتاق های دو طرفه نیاز است که شصت سانتی متر بیشتر فضا در نظر بگیریم. این مقدار فضا اجازه می دهد تا دو طرف اتاق کمد نصب شود. ارتفاع مورد نیاز برای قرار دادن لباس های کوتاه دست کم صد و هفت سانتی متر می باشد. برای لباس های بلند نیز به ارتفاع صد و شصت و هشت سانتی متر نیاز داریم. ناگفته نماند، میله رگال دست کم پنج سانتی متر پایین از سقف یونیت نصب می شود. بقیه یونیت را نیز می توان با ایجاد طبقه یا کشو بهینه سازی کرد.

ساخت یک کلوزت روم کوچک می تواند فضای خوبی را برای ایجاد نظم دهی به لباس هایتان در اختیارتان بگذارد. استفاده از طراحی مدرن و ساده در اتاق کمدی های کوچک بسیار موثر بوده و فضای کمی توسط کمدها و دیگر وسایل اشغال می شود. برای این که فضای بیشتری در این نوع اتاق ها داشته باشیم می توان درب کمدها را کشویی نصب کرد.

کلوزت روم را مدرن بسازیم یا کلاسیک؟

یکی از نکات دیگری که می توان در ساخت کلوزت روم در نظر گرفت، مدرن یا کلاسیک بودن این فضا است. امروزه سبک های گوناگونی در چیدمان و طراحی اتاق های کمدی مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب یکی از این سبک ها می تواند تا حد چشمگیری در میزان فضایی که در اختیار ما می گذارد، نقش داشته باشد. در اتاق های کمدی که با سبک مدرن طراحی می شوند، بیشتر منظور استفاده بهینه و کاربردی از فضای اتاق است. کمدهایی که با اصول مدرن ساخته می شوند، معمولا از جنس نئوپان بوده و گاه از ام دی اف یا هایگلاس نیز کمک می گیرند. در این مدل سبک ها یونیت ها بدون دستگیره و یراق آلات لوکس و فاخر هستند. تمامی المان هایی که می توان کمد و یونیت ها را شلوغ جلوه دهد، حذف می شوند. پیاده سازی سبک مدرن در اتاق های کمدی در تمیزی و نظافت راحت این فضا بسیار کمک کننده است.

کلوزت روم به سبک کلاسیک

کلوزت روم به سبک کلاسیک نیز از دیگر سبک های طراحی در این نوع فضاها است. اگر به دنبال طرح های شلوغ، پر زرق و برق و لوکس هستید، این سبک برای شما مناسب است. مشروط بر اینکه فضای مورد نظر این اجازه را به شما بدهد. برای تزئین اتاق کمدی می توان از کمدها و یونیت هایی از جنس چوب یا ممبران استفاده کرد. در فضای بزرگی که در اختیار دارید، آویز کردن لوسترهای بزرگ و طلایی رنگ بلامانع است. حتی می توانید مبلمان استیل کلاسیک نیز در اتاق کمدی قرار دهید. ناگفته نماند، هزینه ساخت اتاق کمدی های کلاسیک نسبت به مدرن گرانتر می باشد. هر چه فضای بیشتری در اختیار داشته باشید، به همان اندازه دست شما برای طراحی و ایده پردازی های خلاقانه بازتر است.

کلوزت روم به سبک کلاسیک

آیا می توان در اتاق خواب کلوزت روم ساخت؟

خوشبختانه پاسخ مثبت است. با این همه توصیه ما این است که ساخت کلوزت روم را به سازندگانی بسپارید که قبل از مرحله ساخت و طراحی، نقشه نهایی و سه بعدی اتاق کمدی را به شما ارائه می دهند. در این طراحی هم سایزها و هم جزئیات ریز اتاق کمدی  پیش روی شما قرار می گیرد. فایده نقشه نهایی و سه بعدی از اتاق کمدی این است که به شما در انتخاب رنگ و دیگر المان های این فضا کمک می کند. ساخت اتاق کمدی پیش از مرحله اجرا و نصب در اتاق خواب این امکان را به شما می دهد تا با وسواس و دقت ویژه ای سلیقه خود را در این فضا اعمال کنید.همچنین می توانید به کمک درب های ریلی نسبت به جداسازی فضای کلوزت و اتاق خواب اقدام کنید.

جداسازی کلوزت به کمک درب ریلی

اتاق کمدی و دیگر جزئیاتی که باید به آن توجه شود

در کوزت روم تنها فضا و نوع سبک و چیدمان اهمیت ندارند. حتی نوع دربی که می خواهید تهیه کنید در بهبود فضا و زیبایی اتاق کمدی تاثیر مثبت خواهد داشت. همانطور که اشاره شد، نورپردازی و استفاده از پروفیل های شیشه ای می توانند تکمیل کننده کار ساخت و ساز اتاق های کمدی واقع شوند. اگر می خواهید فضای اتاق کمدی شما بسیار مینیمال، فاخر و مدرن جلوه دهد، حتما از کمد دیواری هایی با درب شیشه ای استفاده کنید.

درب‌های شیشه‌ای ضمن نظم دهی بیشتر نمایی بسیار جذاب و شیک نیز به فضای اتاق کمدی می‌بخشد. این ویترین‌های جذاب که با نورپردازی تزئین شده‌اند، براحتی کلیه لوازم و ملزومات پوشیدنی شما را در دسترس قرار می‌دهند. استفاده از درب هایی که روی آن آینه نصب شده است، در زیبایی و استفاده مطلوب از فضا بسیار نقش خواهند داشت. ضمن اینکه استفاده از آینه قدی باعث می شود تا نور بازتاب بیشتری داشته و فضای اتاق کمدی را وسیع تر نشان دهد. برای داشتن پروفیل ها و درب های مدرن و شیشه ای کافی است درب کمد ریلی و یونیت مورد نظر خود را اندازه گرفته و آن را ایما یراق سفارش بدهید. این درب ها و پروفیل ها را می توانید در مدل های متنوع و رنگ های بدیعی چون مشکی، طلایی، طوسی، سفید، زیتونی سفارش بدهید. شیشه ها نیز در انواع رنگ ها و مدل های شفاف، برنز، آینه ای، دودی، آینه ای دودی ، طرح دار و غیره، قابل سفارش می باشند.

طراحی کشوها و باکس ها در اتاق های کمدی

برای طراحی کلوزت روم، توجه به طراحی کشوها و باکس از اهمیت زیادی برخوردار هستند. کشو و باکس محفظه هایی مخفی هستند که در نظم دهی و مرتب بودن کمد و اتاق کمدی نقش بسزایی دارند. این محفظه ها همچنین می توانند یک فضای امن برای نگهداری اشیاء زینتی و با ارزش نیز به شمار روند. نظم دهنده هایی که در این اتاق ها به کار می روند، می توانند بسیاری از وسایل خرد و کوچک شما را به خوبی جای دهند. از همین رو، کشوها ضمن زیباتر کردن فضا بسیار کاربردی و جادار نیز می باشند.همچنین شما می توانید به جای استقاده از کشو،از اکسسوری های ریلی کمد استفاده کنید که در این صورت علاوه بر راحتی در استفاده هر وسیه در جای خودش قرار می گیرد مثلا می توانید از جا شلواری ریلی برای آویز کردن لباس ها استفاده کرد بدون اینکه نیازی به تا شدن داشته باشند.مزیت دیگر استفاده از چنین اکسسوری هایی عدم چروک شدن لباس ها می باشد که دغدغه اصلی هر خانم خانه داری است.

نظم دهنده لباس کمد

این نظم دهنده ها را می توان از جنس های مختلفی تهیه کرد اما بی شک اگر از سیستم نورپردازی در آنها استفاده شود، کارآیی آنها افزایش بیشتری پیدا می کند و بسیار زیباتر می باشند.برخی از این نطم دهنده ها در مدلهای چراغ دار می باشند که با بیرون کشیدن آن ها از داخل یونیت جلوه ی نور و شیشه از کناره ها،نمایی فوق العاده به شما می دهند.در کشوهایی که با سبک مدرن ساخته می شوند، می توان از لامپ های ال ایی دی استفاده کرد. به محض باز شدن کشو، نور تمام کشو را پر می کند. استفاده از ریل های جدید و سیستم آرام بند کارایی این محفظه ها را دو چندان می نماید. حتی امکان تقسیم بندی این کشوها نیز وجود دارد. این کشوها با تقسیم بندی هایی که در آنها انجام می شود، به خوبی می توانند از آشفتگی و نابسامانی کشوها جلوگیری کنند.

استفاده از جاکفشی برای اتاق لباس

یکی از اجزاء مهم در کلوزت روم، جاکفشی است. اتاق کمدی تنها برای مرتب نگه داشتن لباس ها نیست. مسلما هر فردی دارای کفش های گوناگونی است که در موقعیت های مختلف از آنها استفاده می کند. کفش راحتی برای خیابان، ورزشی، مجلسی، کوهنوردی و غیره کفش هایی هستند که امروزه در هر خانه ای پیدا می شوند. چیدمان کفش نیز در اتاق کمدی از اهمیت زیادی برخوردار است. شما می توانید یک قسمت از کمد یا طبقات را به کفش هایتان اختصاص بدهید. نگهداری درست و اصولی از کفش ها باعث می شود تا کیفیت و ماندگاری آنها بیشتر شود. کیف هم به همین شکل است. استفاده از انواع کیف ها در موقعیت های مختلف باعث شده است تا کیف های گوناگونی داشته باشیم. کیف مسافرتی، مجلسی، کیف اداری و غیره از جمله انواع مختلف این محصول هستند. یک طبقه را نیز می توان به کیف اختصاص  داد.همچنین اکسسوری با عنوان اکسسوری جا کفشی گردان کمد وجود دارد که به عنوان یکی از برترین ایده های سال 2024 برای کلوزت مدرن محسوب می شود که می توانید هم به صورت 8 طبقه و هم 12 طبق آن را تهیه کنید.این اکسسوری دارای چرخش 360 درجه آرام بند است تا از هر دو جهت به کفش ها دسترسی داشته باشید.

اکسسوری جا کفشی کمد

کلوزت روم شیشه ای انتخاب کنیم یا پوشیده ؟

در کلوزت روم شیشه ای تمام محتویات داخل کمدها مشخص و معلوم است. اگر به چینش و نظم و انضباط بسیار اهمیت می دهید، می توانید از کلوزت واکینگ شیشه ای استفاده کنید. این نوع کلوزت ها ضمن آشکار کردن محتویات درون خود، دسترسی به آنها را سریع تر نیز می کنند. به ویژه با یک نورپردازی ملایم می توان بر زیبایی های آن نیز افزود. البته کلوزت روم بسته نیز مزایای خودش را دارد، به عنوان مثال شما می توانید با نصب آینه روی درب این کمدها هم فضای شخصی تری ایجاد کنید و هم در استفاده بهینه از فضا گام موثری بردارید.

کاربرد جزیره در اتاق کمدی

چنانچه فضای بزرگی را برای کلوزت روم اختصاص داده اید، می توانید در این اتاق از جزیره هم کمک بگیرید. استفاده از جزیره وسط اتاق کمدی باعث لوکس جلوه دادن این اتاق می شود. ضمن اینکه کارایی این اتاق را نیز بهبود می بخشد. البته جزیره باید از هر طرف به اندازه نود سانتی متر فضای آزاد داشته باشد. سطح جزیره را می توان به صورت پارتیشن های شیشه ای طراحی کرد. این تقسیم بندی های شیشه ای که روی جزیره صورت می گیرند، محل مناسبی برای قرار دادن انواع اکسسوری ها و زینت آلات متعددی است که از آنها استفاده می کنید.

 

ساخت و طراحی کمد چقدر هزینه لازم دارد؟

برای ساخت و طراحی کلوزت روم نیاز است که از قبل هزینه‌های آن بررسی شود. مسلما اولین موضوعی که می تواند روی هزینه این فضا تاثیر بگذارد، نوع متریالی است که شما سفارش می‌دهید. اگر مواد و متریال با کیفیت و درجه یک و از استادکاران و طراحان به نام استفاده می کنید، هزینه ساخت و طراحی این فضا گران برآورد خواهد شد. با این همه، استفاده از متریال هایی که ابعاد و اندازه های کوچکتری دارند، استفاده از سبک مدرن که فاقد جزئیات شلوغ و فاخر است، می تواند در کاهش هزینه موثر باشد. اگر می خواهید طراحی و ساخت اتاق کمدی را با اقتصادی ترین روش ممکن تهیه کنید، پیشنهاد ما ساخت قفسه ها و کشوهای کمتر است. همچنین با حذف برخی اکسسوری های غیر لازم و با نورپردازی های معمولی نیز می توان این فضا را طراحی کرد.گاهی هم می توان بعضی متریال را جایگزین کرد مثلا به جای ریل کشو تاندم، می توانید از ریل های ساچمه ای آرام بند استفاده کنید که کارایی به همان منوال برای شما ایجاد میکند.

کلوزت ارزان

مزایای استفاده از اتاق کمدی

استفاده از کلوزت روم دارای مزایای فراوانی است. اول اینکه وجود این اتاق به ساختمان وجهه و نمای زیبایی می بخشد. استفاده راحت و دسترسی سریع به تمام البسه ها و ملزومات پوشیدنی از دیگر مزایای این فضای جذاب و خلاقانه است. اگر بخشی از ساختمان شما دارای فضای پرتی می باشد که نمی دانید از آن فضا برای چه کاری استفاده کنید، پیشنهاد ما طراحی کلوزت واکینگ است. این گونه فضاها به نحو شایسته ای می توانند محلی مناسب برای نگهداری انواع لباس ها، کفش، کیف و لوازم پوشیدنی دیگر باشند. نورپردازی در این اتاق با کمک آینه های قدی نمایی بس جذاب و زیبا ارائه خواهند داد. در نهایت اینکه اتاق کمدی می تواند محلی برای اختفا زینت آلات ارزشمند شما نیز به شمار رود.

 

تفاوت کمد لباس با اتاق کمدی در چیست ؟

اگر ما را تا اینجای متن همراهی کرده باشید، یک سوال ممکن است مطرح شود. کلوزت روم با اتاق کمدی چه تفاوتی دارد؟ هر دو مکانی هستند برای ذخیره و نگهداری لباس، کیف، کفش و غیره. با این همه فضای کلوزت واکینگ بسیار بزرگتر از کمد در نظر گرفته می شود و به راحتی می توان در آن قرار گرفت و حتی راه رفت. مسلما کمد هر چقدر که بزرگ در نظر گرفته شود، باز هم با محدودیت فضا و چیدمان وسایل مواجه است. از همین رو، سعی می شود برای خانواده های پرجمعیت حتما اتاق کمدی طراحی شود. این فضا برای نگهداری انواع لباس های چهارفصل، انواع کفش ها و کیف ها بسیار مناسب خواهد بود.

کلوزت روم می تواند به نحو مطلوبی تمامی البسه و لوازم مربوط به پوشیدن را سازماندهی کرده و در خود جای دهد. دسترسی به هر یک از اقلامی که در این فضا نگهداری می شود، بسیار آسان خواهد بود. لباس های شما چه راحتی باشند، چه مجلسی، چه تابستانی باشند و چه زمستانی، همگی در این اتاق ها به نحو مطلوبی نگهداری خواهند شد. امکانات کلوزت روم به این موارد نیز محدود نمی شود. شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید، میز آرایش، میز اتو، صندلی های کوچک، جزیره و غیره را نیز قرار دهید. نصب لوستر و تجهیزات نور و روشنایی نیز بر زیبایی و کارآمدی این محیط می افزاید. از همه مهمتر اینکه اتاق لباس باعث می شود تا خانه شما دارای سبک و طراحی منحصر به فردی شده و بر لوکس بودن و زیبایی آن تاکید داشته باشد.

جمع‌ بندی

کلوزت روم یا اتاق لباس که به آن کلوزت واکینگ نیز می گویند، در این متن مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. در این متن یاد گرفتیم برای ساخت یک فضای مناسب برای نظم دهی بیشتر به البسه و ملزومات آن، نیاز به طراحی دقیق و توجه به یک سری نکات است. استفاده از درب های ریلی، تجهیزات مدرن و هوشمند در نور و روشنایی از جمله این نکات مهم هستند. همچنین کمک گرفتن از پروفیل های درب شیشه ای، رگال های چراغ دار، اکسسوری های ریلی کلوزت، جزیره و دیگر اکسسوری ها از المان های مهم در این فضاها می باشند. هر یک از این موارد را با دقت بررسی کرده و کارآیی آنها را توضیح دادیم. در نهایت خوب است اشاره کنیم، استفاده از اتاق های کمدی می تواند سبک زندگی شما را ارتقا داده و نظم و انضباط بهتری را در خانه حکمفرما کند.

اگر قصد طراحی و ساخت کلوزت روم را دارید، حتما با مشاورین و کارشناسان وب سایت ایما یراق در تماس باشید. در این وب سایت فروشگاهی انواع تجهیزات داخل کمد دیواری و ملزوماتی که باید در کلوزت روم ساخته شوند، ارائه می گردند. ضمن اینکه با کمک کارشناسان فروش شما می توانید در اسرع وقت و با نهایت دقت بهترین و مناسب ترین محصول مورد نظر را خریداری نمایید. خرید و مشاوره در این زمینه به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد. تنها کافی است با کمک شماره تماس هایی که در انتهای همین پست آمده است، با مشاوران این وب سایت در تماس باشید. ارائه مشاوره های تخصصی و ثبت سفارش محصول از جمله خدماتی هستند که در این وب سایت ارائه می گردند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.