خرید آسان، سریع و راحت از محصولات سایت : 2236117-0910
خرید آسان، سریع و راحت از محصولات سایت : 2236117-0910

برای کابینت سفید چه دستگیره ای خوبه؟

برای کابینت سفید چه دستگیره ای خوبه؟

وجود کابینت و دستگیره در فضای آشپزخانه

آیا میدانید انتخاب یک دستگیره کابینت چقدر می تواند در ظاهر کابینت تاثیرگذار باشد؟  انتخاب یک کابینت زیبا و مناسب برای آشپزخانه تصمیم بسیار سختی می باشد. زیرا کابینت ها با ظاهر متفاوتی که دارند، می توانند با زیبایی خود فضای آشپزخانه را تحت تاثیر خود قرار دهند. کابینت ها علاوه بر اینکه بر ظاهر آشپزخانه بسیار تاثیر می گذارند، بسیار پرکاربرد هم می باشند. امروزه بدون شک، کابینت مهم ترین ارگان در طراحی هر آشپزخانه ای محسوب می شود. به طور قطع شما با ورود به آشپزخانه در نخستین نگاه، اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب خواهد کرد، کابینت است. به همین جهت است که طراحان داخلی، اهمیت بسیار ویژه‌ ای به این بخش از آشپزخانه اختصاص می دهند.

امروزه کابینت سفید یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت در سراسر دنیا به حساب می آید. دلیل محبوبیت این نوع کابینت هم، افزایش نور و روشنی به فضای آشپزخانه می باشد. همچنین استفاده از کابینت سفید باعث حفظ سادگی و زیبایی فضای آشپزخانه می شود. انتخاب درست دستگیره و خرید آن برای کابینت سفید یکی از معضلات مهمی بوده که مشتریان عزیز همواره با آن درگیر هستند. همانطور که گفته شد، کابینت های سفید نه تنها در ایران بلکه در تمام  کشورها بسیار پر طرفدار می باشند. یک ویژگی عالی که کابینت سفید دارد، این است که با هر نوع رنگ موجود در فضای خانه قابل هماهنگی است. لذا با این تفاسیر باید گفت، کابینت سفید به دلیل اینکه رنگ کاملا خنثایی است با اکثر دستگیره ها و رنگ ها همخوانی پیدا می کند.

چند نوع دستگیره کابینت وجود دارد؟

شاید شما این ذهنیت را داشته باشید که دستگیره کابینت از اهمیت چندانی برخوردار نمی باشد و به آسانی می توان هر مدل از دستگیره را انتخاب کرد. اما این تفکر کاملا اشتباه است. چرا که انتخاب دستگیره برای کابینت آشپزخانه شبیه به  انتخاب دکمه برای یک لباس است. اگر دکمه مناسب و زیبایی برای لباس انتخاب نکنید، هر چقدر هم که پارچه و دوخت لباس شما فوق العاده باشد، باز هم جلوه جذاب و زیبایی نخواهد داشت. به همین دلیل در انتخاب دستگیره کابینت باید بسیار دقت نمود. در ادامه باید گفت، به طور کلی، دستگیره برای کابینت در دو نوع  وجود دارد. دستگیره کابینت تک پیچ و دستگیره کابینت دو پیچ.

دستگیره کابینت تک پیچ، به کمک یک پیچ به بدنه کابینت وصل می شود. دستگیره تک پیچ از شکل های گوناگون و زیبایی تولید شده است. این نوع دستگیره فقط به وسیله ی یک پیچ  بر روی کابینت نصب می شود. در دستگیره کابینت دو پیچ، فاصله بین دو پیچ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. این نوع دستگیره هم در اشکال و رنگ های بسیار مختلفی طراحی شده است. لذا شما با انتخاب صحیح و مناسب در مورد جنس و رنگ دستگیره و همخوانی آن با کابینت می توانید فضای آشپزخانه خود را به شدت دلچسب تر نمایید. بعد از خرید و نصب کابینت سفید و دستگیره مناسب آن متوجه خواهید شد که چقدر ترکیب آن دو می تواند در دکوراسیون فضای آشپزخانه شما موثر باشد.

برای کابینت سفید چه دستگیره ای مناسب است؟

کابینت سفید یک انتخاب عالی و ویژه به حساب می آید. اما آنچه که اهمیت دارد، انتخاب یک دستگیره خوب و مناسب برای کابینت است. چون دستگیره در ظاهر کابینت بسیار تاثیرگذار می باشد. حال این سوال مطرح می شود که با وجود محبوبیت کابینت سفید، چه نوع دستگیره ای مناسب است، تا ظاهر سفید و ساده کابینت حفظ شود و زیبایی آن هم چند برابر؟ اگر می خواهید پاسخ این سوال مهم را دریافت نمایید، تا آخر این مطلب با ما همراه باشید. در دنیای امروز، انواع مختلفی از دستگیره ها وجود دارند که هر کدام سلیقه و مخاطب خاص خود را جذب می کنند. اما باید به این نکته دقت نماییم که انتخاب یک دستگیره مناسب چقدر می تواند بر ظاهر کابینت تاثیرگذار باشد؟ در ادامه باید گفت، با وضعیت اقتصادی امروز و بالا بودن قیمت کابینت، انتخاب اشتباه شما، قطعا برای شما بسیار گران تمام خواهد شد.

لذا با یک انتخاب شما، ظاهر کابینت شما ظاهری زیباتر و جذاب تر خواهد شد، و یا برعکس دستگیره با کابینت ظاهری ناهمخوان پیدا خواهد کرد. به همین خاطر بهتر است، دستگیره ای مناسب برای کابینت انتخاب نمایید، تا ظاهری جذاب و دلچسب برای فضای آشپزخانه شما ایجاد نماید. جالب است بدانید، ایده آل ترین آشپزخانه فقط به چیدمان و طرح کابینت بستگی ندارد بلکه  جنس و نوع و حتی طرح و رنگ دستگیره نیز نقش بسیار مهمی در زیبایی آشپزخانه خواهد داشت. در ادامه باید گفت، بسیاری از دستگیره های کابینت دارای ظاهری زیبا هستند، اما به طور حتم تمامی آن ها برای کابینت سفید مناسب نمی باشند. کابینت سفید، به دلیل داشتن رنگ خنثی سفید، باعث خستگی چشم ها می شود. به همین خاطر باید در انتخابدستگیره کابینت سفید، دقت بیشتری لحاظ فرمایید.

دستگیره کابینت طلایی

یکی از دستگیره های مناسبی که برای کابینت سفید مناسب است، دستگیره های طلایی مربعی و یا گرد تک پیچ  و یا دو پیچ افقی می باشند. این نوع دستگیره ها با  کابینت سفید، بسیار همخوانی دارند. این نوع محصولات یک پیشنهاد عالی برای کابینت سفید به شمار می روند. جالب است بدانید، این دستگیره ها به دلیل رنگ طلایی مات و براقی که دارند، یک گزینه جذاب برای کابینت سفید محسوب می شوند. استفاده از این دستگیره ها باعث می شوند، آشپزخانه از یکنواختی خارج شود. ترکیب سفید و طلایی، ترکیبی بسیار زیبا و منحصر به فردی می باشد. امروزه  شاهد استفاده بسیار زیادی از ترکیب این دو رنگ سفید و طلایی جذاب در دستگیره و کابینت هستیم. اگر شما جزو افراد خاص پسند هستید، این گزینه، یک انتخاب ویژه برای شما عزیزان به شمار می رود.

دستگیره کابینت دوپیچی استیل و یا فلز براق و مات

استفاده از دستگیره‌های استیل براق و مات  برای کابینت سفید، یک ایده بسیار جذاب و عالی  به شمار می رود. در فضای آشپزخانه استفاده از کابینت رنگ سفید و دستگیره‌های استیل و فلز براق و یا مات، یک چشم انداز ویژه ای را به رخ می کشند. این نوع دستگیره ها به دلیل جنس و رنگ خاصی که دارند، کمک شایانی به هماهنگی کار و فضا می کنند. این ترکیب یک کار شیک و مدرن برای فضای داخلی آشپزخانه شناخته شده است. لذا افرادی که دنبال یک ترکیب جذاب و دوست داشتنی هستند، می توانند از دستگیره های استیل و فلز استفاده نمایند. معمولا رنگ طلایی مورد پسند این افراد قرار نمی گیرد و با ترکیب رنگ طلایی و سفید کاملا غریبه هستند.

دستگیره کابینت سرامیکی دو پیچ با گل های قرمز فانتزی

دستگیره کابینت سرامیکی اشکال مختلفی دارد. اما اگر شما به وسایل فانتزی علاقه مندید، دستگیره سرامیکی با گل قرمز، یک انتخاب عالی برای شما عزیزان محسوب می شود، این کار ترکیب مدل کلاسیک و فانتزی می باشد. این کار بسیار شیک و فانتزی بوده  و معمولا افرادی این نوع دستگیره را انتخاب می کنند که روحیه ای فانتزی داشته و نوستالژی برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

دستگیره کابینت زیتونی آنتیک برای کابینت های نئوکلاسیک سفید

اگر کابینت های سفید شما به سبک نئوکلاسیک طراحی شده، دستگیره زیتونی آنتیک یک پیشنهاد جذاب و عالی برای آشپزخانه شما عزیزان محسوب می شود. رنگ زیتونی با رنگ سفید بسیار هماهنگ بوده و یک ترکیب بسیار جذابی را ایجاد خواهد کرد. معمولا در کشورهای خارجی به خصوص ترکیه، شاهد این نوع ترکیبهای چشم نواز هستیم. به طور کلی باید گفت، اشکال مختلفی از دستگیره ها وجود دارند که با کابینت سفید، همخوانی دارند. بخش مهمی از انتخاب دستگیره، بستگی به سلیقه و نگاه شما عزیزان دارد. لذا شما خوبان، این نکته را در نظر داشته باشید که سلیقه و علاقه ی شما در انتخاب رنگ و شکل دستگیره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که این شما هستید که باید از فضای آشپزخانه خود  لذت ببرید و از نگاه کردن به آن  حس شیرینی دریافت نمایید.

کیفیت دستگیره های کابینت

همانطور که گفته شد، کابینت به تنهایی زیبایی و کاربرد نداشته و باید به طور حتم از دستگیره استفاده شود. ظاهر دستگیره از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اما آنچه که اهمیت دارد، میزان کیفیت این نوع محصول می باشد. حتما می دانید که در بازار انواع مختلفی از دستگیره کابینت وجود دارد، اما آیا همه دستگیره ها از کیفیت خوبی برخوردارند؟ در جواب باید بیان کرد، خیر، اینگونه نیست. امروزه ما شاهد محصولات فیک در بازار هستیم که از کیفیت بسیار پایین و نامرغوبی برخوردار هستند.

ممکن است شما بعد از استفاده کوتاه از این دستگیره های فیک، متوجه شوید که بر روی این محصولات، خط و خش افتاده و یا دچار تغییر رنگ شده اند و به طور کلی آن زیبایی اولیه را ندارند. در آن هنگام این تغییر رنگ و خط و خش می تواند بر روی ظاهر کابینت شما تاثیر فراوانی بگذارد. به طوری که کابینت شما نما و جلوه اولیه خود را به طور کامل از دست خواهد داد. به همین دلیل باید گفت، خرید از مرکز فروش معتبر و مطمئن، شرط اولیه خرید دستگیره های کابینت می باشد. اگر شما عزیزان، می خواهید طول عمر دستگیره های کابینت شما زیاد باشد و از کیفیت و جنس مرغوبی برخوردار باشند، بهتر است این محصولات مهم را از مجموعه ای معتبر خریداری نمایید، تا خیالتان از بابت کیفیت آنها راحت باشد.

خرید آنلاین یا حضوری دستگیره های کابینت

شاید برای شما عزیزان این مسئله پیش آمده باشد که برای خرید برخی از کالاهای مورد نیاز خود مجبور شوید  به بازار بروید. یکی از ویژگی های کلان شهر مانند تهران، این است که هر صنفی بازار تخصصی خودش را دارد. صنف‌های یراق آلات که معمولا دستگیره کابینت هم جزو فروش این صنف ها قرار می گیرد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند.

دستگیره های کابینت بر خلاف جثه کوچکی که دارند، بسیار کاربردی هستند و باید از فروشگاه مخصوص به خود این محصولات را تهیه نمود. در سالهای پیش شما برای خرید وسایلی که احتیاج داشتید، مجبور بودید مسافت های طولانی زیادی را طی کنید و یا حجم ترافیک بالایی را تحمل کنید تا به مقصد فروشگاه مد نظر خود برسید و کالای مورد نظر خود را تهیه نمایید. اما امروزه می توانید با خرید آنلاین در هر کجای کشور پهناور ایران که هستید، محصول خود را به راحتی خریداری نمایید. لذا باید گفت، دستگیره های کابینت هم از این قاعده مستثنی نبوده و می توانید از فروشگاه معتبر این محصولات را تهیه نمایید.

بورس دستگیره کابینت در تهران کجاست؟

شاید برای شما عزیزان این سوال مهم مطرح شود که بورس دستگیره کابینت در تهران کجاست؟ در ادامه باید گفت، ایما یراق به عنوان یک فروشگاه اینترنتی فوق العاده، عرضه کننده انواع دستگیره کابینت روز دنیا در ایران می باشد. مجموعه ایما یراق با سابقه درخشانی که در زمینه یراق آلات به یراق کابینت همانند ریل کشو ،جک کابینت و لولا کابینت دارد، توانسته نامی محبوب را در بین هم صنفان خود به دست آورد. این مرکز فروش، انواع دستگیره های جذاب و بی نظیر کابینت را با کیفیت عالی به فروش می رساند. هدف اصلی این مجموعه ارائه محصول باکیفیت و جلب رضایت مشتریان می باشد. همچنین باید بیان کرد، محصولات در ایما یراق از قیمتی استثنائی و منصفانه برخودار می باشند. شما می توانید در ایما یراق، دو فاکتور مهم خرید، یعنی کیفیت و قیمت منصفانه محصول را در کنار هم مشاهده نمایید. این مجموعه به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی یراق آلات در ایران به شمار می رود.

شما عزیزان اگر قصد خرید دستگیره کابینت برای کابینت سفید خود را دارید، ایما یراق بهترین گزینه برای شما خوبان محسوب می شود. اگر شما عزیزان در خرید دستگیره های کابینت بسیار حساس بوده و در کنار زیبایی ظاهری، نگران جنس و کیفیت این محصولات هستید، ایما یراق انتخابی ویژه برای شما خوش پسندان خواهد بود. تنوع طرح و رنگ و حتی جنس دستگیره های کابینت تک پیچ و دو پیچ در این مجموعه بسیار زیاد است. لذا شما بزرگواران می توانید بنا به سلیقه و علاقه ای که دارید،  دستگیره کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید. شما با زدن چند کلیک ساده و سفارش این محصول، خواهید دید صاحب دستگیره های کابینت زیبا و باکیفیت و مقرون به صرفه شده اید. جالب است بدانید در ایما یراق محصولات همه روزه به تمام نقاط کشور ارسال خواهند شد.

آنچه در این مقاله می خوانید

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.