خرید آسان، سریع و راحت از محصولات سایت : 2236117-0910
خرید آسان، سریع و راحت از محصولات سایت : 2236117-0910

5 مکان مناسب برای نصب پریز توکار

مکان های مناسب برای پریز توکار

آیا در منزلتان به تعداد کافی سوکت برق دارید؟ آیا تا بحال به تعداد سوکت های برق در حین ساخت خانه تان یا بازسازی آن فکر کرده اید؟ نگرانی شما در مورد کمبود پریز برق زمانی افزایش می یابد که به یکی از آنها احتیاج دارید و در دسترستان نیست! اگر این وضعیت به مدت طولانی ادامه یابد قضیه را بدتر نیز می کند.ما بدون پریز برق نمی توانیم زندگی کنیم. در منزل های امروزی دستگاه های برقی فراوانی از قبیل تلفن هوشمند که مدام به شارژ کردن آن نیازمندیم و دیگر وسایل برقی از قبیل لباس شویی، جاروبرقی، پلوپز ، چرخ گوشت ، آب میوه گیر و خیلی دیگر از وسایل برقی یافت می شود که برای استفاده از آنها به سوکت برق احتیاج است. بنابراین لازم است که در منزلمان محل مناسب و فواصل مناسب برای پریزهای برق در نظر بگیریم. اما با وجود پریزهای برق گاهی امکانات منزل ما بگونه ایست که نیاز به پریز برق بیشتری داریم و از طرفی امکان برق کشی در آن نقطه وجود ندارد.

همینطور میزهای کار اداری را در نظر بگیریید. کامیپوتر، پرینتر، فکس و دیگر وسایل مرتبط را در نظر بگیریید که نیاز به سوکت برق دارند. در این مکان نیز سیم کشی متعدد جلوه ای ناخوشایند ایجاد خواهد کرد.

راه حل امکان استفاده از چند پریز بصورت همزمان محصولی به نام پریز توکار می باشد. شما می توانید این محصول بی نظیر را در مکان های مختلف نصب کرد و نیاز خود را به برق مرتفع سازید.

مکان مناسب برای استفاده پریز توکار

پیشخوان آشپزخانه

یکی از مکان هایی که مناسب نصب این محصول می باشد ام دی اف آشپزخانه می باشد. این محصول سایز کوچکی دارد و فضای زیادی اشغال نمی کند. با برش ام دی اف آشپزخانه با توجه به ابعاد محصول می توانید فضایی برای نصب این محصول به صورت توکار بر کابینت آشپزخانه و نزدیک به وسایل برقی ایجاد کنید. برای نصب این محصول بهتر است قبل از برش کابینت هایتان به محل نصب آن فکر کنید. برخی از مدل های پریزتوکار استوانه ای شکل بوده و برخی دیگر مستطیل شکل هستند که نوع برش ام دی اف آن فرق دارد.

کنارتخت خواب

یکی دیگر از مکان های واجب برای نصب این محصول کنار تخت خواب می باشد. تلفن همراه، تبلت، لپ تاب و IPOD از وسایلی هستند که به صورت مکرر و روزانه از آنها استفاده می کنیم. حتما می دانید که وجود یک پریز برق دیواری برای وسایل شما کفایت نمی کند و از طرفی استفاده از سه راهی جلوه ای ناخوشایند و بهم ریخته در اتاق ایجاد می کند. برخی از مدلهای پریز توکار دارای اسپیکر می باشد که می توانید در اتاق خواب خود به موسیقی گوش فرا دهید و لذت ببریید.

میزکار

میز کار پر از وسایل الکتریکی است که می توان برخی مدلهای این محصول را در این مکان نصب کرد. به عنوان مثال برخی مدلهای این محصول دارای شارژر وای فای می باشد تا بدون دغدغه گوشی آیفون خود را شارژ کنید.

میزکنفرانس

میزکنفرانس از دیگر مکان های ضرروی برای نصب پریز توکار است. در این مکان ویدیو کنفرانس، و سخنرانی انجام می گیرد که استفاده همزمان از پرژکتور، میکروفن، اسپیکر و دیگر وسایل مرتبط بر این میز اجرا می شود. استفاده از مدلهایی از این محصول که دارای ورودی HDMI,USB, VGA، پورت شبکه، تلفن، میکروفن، ویدیو و صوت مناسب میز کنفرانس می باشند.

مکان های عمومی

ورزشگاه ها، باشگاه ها، ادارات، فرودگاه، ترمینال و مترو از دیگر مکان های عمومی است که می توان از این محصول در آن نصب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.